SOnline dámské módní oblečení a módní slevy na dětské boty
 • Přihlásit or Register
 • Úvod >  Jak nakupovat

  Jak nakupovat

  reklama-nkmos.cz se řídí nákupem spotřebitelů a Fernabsatzgesetz obchoduje reklama-nkmos.cz musíte být starší 18 let. Vyhrazujeme osobní prohlášení o osobních a osobních údajích a / nebo zavádějící firmy s právem zrušit objednávky.

  Pokud je to nutné, uveďte fakta a ceny za účelem zadání nesprávných dodavatelských kotací a inventáře, je k dispozici rezervace. Falešné plánované specifikace a podobně. A konečný prodej. Všechny ceny zahrnují DPH, bez ohledu na to, kolik sklenic jste vybrali, takže doprava je vždy zdarma.

  dodávka
  Pro každý produkt jsou k dispozici požadavky na dostupnost. Doba dodání projektu je zpravidla skladována po dobu 3-5 dní.

  Obraťte se na nás ohledně objednávky dodací lhůty na výrobku.

  S touto zprávou, pokud je doručení informací z různých důvodů zpožděno. Pokud je výrobek zpožděn, máte právo nákup zrušit. Dokud nás můžete v tomto případě kontaktovat,

  Potvrzení objednávky
  Pokud obdržíme Vaši objednávku, zašleme vám potvrzující email s informacemi o objednávce. Také pokud se obrátíte na náš zákaznický servis, je skvělé, pokud vaše objednávka po ruce potvrdí uložení.

  Lodní doprava
  Na reklama-nkmos.cz ve vašem obchodě máme více než 400 bezplatných zásilek

  doprava
  V případě poškození zboží nebo chybějící přepravy je odpovědný reklama-nkmos.cz. Musíte však do 14 dnů informovat o zákaznickém servisu. Pokud je zboží poškozeno, nebo když jej vrátíte ztracené, můžete rychle reklama-nkmos.cz neuplatnit žádný datový paket a vyhrazujeme si právo zaslat vám všechny náklady, které vzniknou s pravou stranou nákladů. Platba musí být provedena po datu faktury platebního příkazu do 10 dnů.

  zrušení
  Jak jste zákazníci reklam-nkmos.cz na konci smlouvy, vpravo od produktu nebo od data nákupu, na hlavní část do 14 dnů. Je vaše vyloučení, musí být doručeno do 14 dnů po obdržení zboží, zasláno našemu zákaznickému servisu. Neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis a pak položku

  Musíte zaplatit poštovné. Návrat nemůže provést COD. Uložte potvrzení o předložení - víte, že jste zodpovědní za přepravu tam a zpět!

  Splácení co nejdříve, pokud můžeme produkt přijmout a přijmout co nejvíce k návratu. Vždy zadejte název banky, kód objednávky a číslo účtu. Pokud je platba provedena prostřednictvím zvuku Cha Ma (platba kartou), jsme agent přímo vráceni na účet zákazníka, žádný bankovní úvěr behövs

  vyšší moc
  V případě války, přírodních katastrof, stávek, vládních rozhodnutí a podobných událostí, které nemůžeme ovládat, není pro nás rozumně předvídatelné a vlivné, což znamená, že nemůžeme pokračovat v tom, že dohoda / povinnost učinit tuto povinnost zveřejnit.

  zpět
  we accept
  Copyright @ www.reklama-nkmos.cz 2019.
  poskytují velkoobchodní dámské trička,spodní prádlo,kabáty a dětské módní obuv prodeje